Luan Qerimi

Albanian actor.
Died on Monday December 3rd 2018


View other recent people: Jessica Starr, Sondra Locke, Oribe

Tweets related to Luan Qerimi:

@naishtedikur: Luan Qerimi aktori i plejadës që e ngritën teatrin shqiptar - 2 weeks ago

@ndoci_nertila: RT @KulturaGovAL: Homazh për aktorin e Teatrit Kombëtar,Luan Qerimi, i cili për fat të keq u nda nga jeta. Ai la pas një karrierë të pasur… - 2 weeks ago

@KulturaGovAL: Homazh për aktorin e Teatrit Kombëtar,Luan Qerimi, i cili për fat të keq u nda nga jeta. Ai la pas një karrierë të… - 2 weeks ago

@damionhinds: Luan Qerimi - 2 weeks ago

@entbuz: Luan Qerimi - 2 weeks ago

@121reggae: Luan Qerimi - 2 weeks ago

@illyrianews: Ka vdekur aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@shefdomi: Ai ishte mjeshtri i fjalës, aktori i veçantë, në jetën e përditshme, i thjeshtë, i butë, i dashur, krenar dhe i nde… - 2 weeks ago

@ATAgoval: Ndahet nga jeta aktori i njohur i mbi 70 roleve Luan Qerimi - - 2 weeks ago

@ikub_portal: Ndahet nga jeta aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@PartizanNCene: Lamtumire LUAN QERIMI , aktori i dashur dhe i vecante .. ! Megjithse , shteti , ministria , presidenca apo kudi une… - 2 weeks ago

@kosovarja_ks: R.I.P - 2 weeks ago

@arbresh_info: Në moshën 89-vjeçare... - 2 weeks ago

@lajminet: Në moshën 89-vjeçare ka vdekur aktori i njohur, Luan Qerimi. - 2 weeks ago

@GazetaJnK: Vdes aktori i njohur Luan Qerimi - 2 weeks ago

@KallxoLive: Vdes aktori i njohur Luan Qerimi - 2 weeks ago

@RTV21News: Vdiq aktori i njohur Luan Qerimi - - 2 weeks ago

@dead_wikipedia: Luan Qerimi - 2 weeks ago

@deadpeoplecom: A moment of silence for Luan Qerimi - #LuanQerimi #Luan #Qerimi #rip - 2 weeks ago

@JustDiedBot: RIP Luan Qerimi, 89, Albanian actor. - 2 weeks ago

@tesheshi: Një kurorë për Sandron: ndërron ketë Luan Qerimi - 2 weeks ago

@portalikohanet: Vdes aktori i më shumë se 70 roleve në film e teatër, Luan Qerimi - 2 weeks ago

@ShqiperiaCom: Shuhet aktori i njohur shqiptar LUAN QERIMI, e kemi parë në dhjetëra role dhe e kemi dashur të gjithë. Një nga akto… - 2 weeks ago

@ALB365: Një nga aktorët më të njohur të para viteve “90, Luan Qerimi, u nda sot nga jeta në moshën 89-vjeçare. Aktori i mbi… - 2 weeks ago

@ALB365: Ndërronë jetë aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@topchanneltv: - 2 weeks ago

@GazetaKohaJone: Kinematografia shqiptare në zi, ndërron jetë aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@VloraNews: Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Luan Qerimi - 2 weeks ago

@OraNewsRTV: Kinematografia shqiptare në zi, vdes aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@OraNewsRTV: Kinematografia shqiptare në zi, vdes aktori Luan Qerimi - 2 weeks ago

@GazetaShekulli: Aktori i njohur Luan Qerimi, është ndarë nga jeta në moshën 89-vjeçare. - 2 weeks ago

@Faktor_Albania: Një nga aktorët më të njohur të para viteve ’90, Luan Qerimi, u nda sot nga jeta në moshën 89-vjeçare. Aktori i mbi… - 2 weeks ago

@gazetadita: Shuhet Luan Qerimi, aktori i njohur ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare - 2 weeks ago

@albeucom: LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Luan Qerimi - 2 weeks ago

Back to homepage

People that died on the same date as Luan Qerimi