Aster Berkhof

Belgian author.
Died on Tuesday September 29th 2020

View other recent people: Pandit Jasraj, Awesome Again, Steve Jensen

Tweets related to Aster Berkhof:

@Boekenplan: Schrijver Aster Berkhof, bekend van ‘Veel geluk, professor!’, overleden op 100-jarige leeftijd - 4 years ago

@ErwinBertrand: RT @Humo: Herman Brusselmans: ‘Aster Berkhof, God hebbe z’n eenvoudige ziel’ - 4 years ago

@atvbe: Digitaal rouwregister voor Aster Berkhof #atvbe - 4 years ago

@WDooren: @PharaVrt Mooi om Aster Berkhof zo nog even te eren... - 4 years ago

render('/ads/person3')?>

@Humo: Herman Brusselmans: ‘Aster Berkhof, God hebbe z’n eenvoudige ziel’ - 4 years ago

@bradweis: #obitpatrol Deaths: Tower of Power bassist Rocco Prestia; writers Emyr Humphreys, Aster Berkhof; cartoonist Quino;… - 4 years ago

@Martin68676610: Dat Aster Berkhof dit niet meer mag meemaken. - 4 years ago

@RonClaeys: @PharaVrt @cauwelaert Aster Berkhof wist het dus al langer...Tis aan de jeugd , En @conner_rousseau koos iemand die… - 4 years ago

@ArmandVervaeck: Beste populistische media - Zo hadden jullie het overlijden van Aster Berkhof ook kunnen afbeelden. Bedankt @tijd - 4 years ago

@Boeken_Lezen: Schrijver Aster Berkhof overleden. Lees het hier: - 4 years ago

@VerhammePeter: 'Veel geluk professor' zou Aster Berkhof (†29 sep 2020) Frank toegewenst hebben. Goed nieuws, er is veel tijd in t… - 4 years ago

@biebaanzet: RT @LiteRom1: De Belgische schrijver Aster Berkhof is op 29 september op 100-jarige leeftijd overleden. Berkhof schreef 101 boeken, waarond… - 4 years ago

@LiteRom1: De Belgische schrijver Aster Berkhof is op 29 september op 100-jarige leeftijd overleden. Berkhof schreef 101 boeke… - 4 years ago

@bibliofilie: Aster Berkhof overleden. Niet zo heel bekend in Nederland, maar een grootheid in België. - 4 years ago

@HubertDeMeulder: #Asse - Historische schrijfkamer van Aster Berkhof is vandaag hippe studio van bekende Tiktokster: “Zijn boeken heb… - 4 years ago

@DanielleNov1968: Rust zacht Aster Berkhof. - 4 years ago

@DanielleNov1968: RT @BrusselseBibs: Schrijver Aster Berkhof (pseud. Lode Van Den Bergh) is op 100-jarige leeftijd overleden. Berkhof schreef detectives, str… - 4 years ago

@Babelio: L'écrivain néerlandophone Aster Berkhof est décédé à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@benishii_: 😔 Schrijver Aster Berkhof, bekend van ‘Veel geluk, professor!’, overleden op 100-jarige leeftijd - 4 years ago

@am_declerck: Dit zijn zo’n mooie woorden, over de nietige mens. Uit: - 4 years ago

@Biden_Harris_: RT @Biden_Harris_: Aster Berkhof is dead! #AsterBerkhof Ravens - Add some flowers to their digital memorial! Suicide, Murder or Accident? W… - 4 years ago

@GustVerwerft: Vaarwel professor @jassogne @jeacath @CaroVerwerft @AVerhoft @TiboVerhoft @lamorx - 4 years ago

@Tzum_info: Nieuws: Vlaamse auteur van 101 boeken Aster Berkhof (1920-2020) overleden - 4 years ago

@ml_desmet: @TomLanoye Ik moet dringend Aster Berkhof nog eens lezen. - 4 years ago

@TopWikiNL: "Aster Berkhof" was de meest bekeken wikipediapagina van 29 september 2020, precies 7.210 keer!… - 4 years ago

@Babelio: Le prolifique écrivain néerlandophone Aster Berkhof est décédé à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@bibbout: Thematafel in Bib #Boutersem: Aster Berkhof - 4 years ago

@AEBPITOU: Krasse uitspraak van een honderdjarige succesauteur! Ik heb het gehad en daarna? Daarna is er niets! Dat is Aster B… - 4 years ago

@TimoVanHavere: In dit nederig huisje groeide 'gewone jongen' Aster Berkhof op. Misschien verdient het boek dat Karel Michielsen aa… - 4 years ago

@HubertDeMeulder: #Rijkevorsel rouwt om #AsterBerkhof: "Hij is als gewone jongen uit een arbeiderswijk opgeklommen tot gevierd auteur" - 4 years ago

@vrtnws: Rijkevorsel rouwt om Aster Berkhof: "Hij is als gewone jongen uit een arbeiderswijk opgeklommen tot gevierd auteur"… - 4 years ago

@SchijvensMaria: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@Tomski_VDV: is da raar dat ik nog nooit heb van Aster Berkhof? - 4 years ago

@ArmandVervaeck: #Media en reportages - Aster Berkhof was een belangrijk schrijver en hem zo afbeelden (gisteren nog erger op TV) do… - 4 years ago

@catherinejonk1: - 4 years ago

@felipdeflandes: RT @GeertBourgeois: RIP Aster Berkhof, een lang en rijk literair leven werd neergelegd. Bedankt voor al uw pareltjes waar meerdere generati… - 4 years ago

@Culturefreak12: @veerlemus @tscheldt @meulhu @volkinnood @de_NVA @vlbelang #RIP Aster Berkhof. Resten nu nog @AsterBerghe en die andere #Aster... - 4 years ago

@Nevejan80955462: RT @Knack: Het laatste Knack-interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar nooit over' - 4 years ago

@Nevejan80955462: RT @LuytenCarina: RIP Aster Berkhof... - 4 years ago

@Mirthe10722243: RT @MichalDhoe1: RIP Aster Berkhof, een groots schrijver is niet meer... Rust zacht! - 4 years ago

@MKoocheki: RT @TomLanoye: ASTER BERKHOF OVERLEDEN Groot respect. Hij was veelzijdig, innemend, populair, toch verketterd om "Het huis van mama Pondo"… - 4 years ago

@BartPoppel: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@BartPoppel: RT @fonskedespons: Bedankt Aster Berkhof dat u ons tijdens die uren gespaard heeft van nietszeggende tweets en hoogdravend geblaat van deze… - 4 years ago

@LeylaYasar14: RT @RTBFinfo: Aster Berkhof, écrivain légendaire flamand, décède à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@Beurs_Today: Aster Berkhof, de schrijvende vakantieganger die de wereldproblemen ontdekte - 4 years ago

@Nieuwsblad_be: Aster Berkhof (100) overleden na 101 romans: “De dood schrikt me niet af. En daarna? Daarna is er niets” - 4 years ago

@alert_blijven: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is gestorven - 4 years ago

@PascaleLovenier: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@geboers_greta: RT @Knack: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@wakatanka3: Schrijver Aster Berkhof op 100-jarige leeftijd overleden - 4 years ago

@dragmyskin: RT @vrtnws: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor") is gestorven - 4 years ago

@SylvieYsebaert: RIP Aster Berkhof . 'Veel geluk professor' , veruit 1 van de beste boeken van de boekenlijsten uit onze jeugd en no… - 4 years ago

@DavidSteegen1: Shit nobody is eternal... Big man. Will miss him: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is… - 4 years ago

@Nevejan80955462: RT @Michaeldcock: Als prille tiener -lichtjaren terug - erg en blozend genoten van #veelgelukprofessor en #deheeringrijzemantel Rip #AsterB… - 4 years ago

@WrdCoenegrachts: RT @TomLanoye: ASTER BERKHOF OVERLEDEN Groot respect. Hij was veelzijdig, innemend, populair, toch verketterd om "Het huis van mama Pondo"… - 4 years ago

@paul_nelen: @ILindekens Oprecht mooie foto. Wel wat jammer, deze Berkhof zonder Aster. - 4 years ago

@clublecturaCCSS: In memoriam Aster Berkhof, escritor belga 18 jun. 1920 - 29 set. 2020 - 4 years ago

@avcvdb: Meer dan honderd boeken heeft hij op zijn naam staan Postuum Aster Berkhof (1920-2020): 'Ik kan niet verdragen dat… - 4 years ago

@IngridHbn: Postuum Aster Berkhof (1920-2020): 'Ik kan niet verdragen dat er niets overblijft' - 4 years ago

@MichalDhoe1: RIP Aster Berkhof, een groots schrijver is niet meer... Rust zacht! - 4 years ago

@pwillemarck: Top story pwillemarck Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is gestorven | VRT NWS: nieuws… - 4 years ago

@PFGYPEN: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@NicoDeFreyn: Schrijver Aster Berkhof op 100-jarige leeftijd overleden - Veel geluk (daarboven of elders), (professor)! #RIP - 4 years ago

@jossa3450413: @JanJambon Misschien dat het wzc in Brasschaat wat exclusiever is dan dat meeste WZC in Vlaanderen. Want de meeste… - 4 years ago

@jossa3450413: Misschien dat het wzc in Brasschaat wat exclusiever is dan dat meeste WZC in Vlaanderen. Want de meeste WZC zijn op… - 4 years ago

@kvdbroec: RT @BriHerremans: Prachtig interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar nooit over'. Herinneringen… - 4 years ago

@descheemaecker9: RT @peterdegroote: Aster Berkhof, de schrijvende vakantieganger die de wereldproblemen ontdekte - 4 years ago

@peterdegroote: Aster Berkhof, de schrijvende vakantieganger die de wereldproblemen ontdekte - 4 years ago

@BriHerremans: Prachtig interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar nooit over'. Herinner… - 4 years ago

@K_Arkesteyn: #AsterBerkhof, een groot schrijver en een aimabel man. RIP. 40 jaar geleden had ik met een medeleerling de kans om… - 4 years ago

@JVApen: @VTM mss nog eens Veel geluk, professor! uitzenden? - 4 years ago

@LeopoldHermans: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@FrankHockx: RT @Knack: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@PeaceBelgium: RT @TomLanoye: ASTER BERKHOF OVERLEDEN Groot respect. Hij was veelzijdig, innemend, populair, toch verketterd om "Het huis van mama Pondo"… - 4 years ago

@LeVif: L'auteur flamand a publié une centaine de livres depuis 1942. - 4 years ago

@auteurjanjansen: RT @BesteNieuws: Postuum Aster Berkhof (1920-2020): 'Ik kan niet verdragen dat er niets overblijft': Meer dan honderd boeken heeft hij op z… - 4 years ago

@BesteNieuws: Postuum Aster Berkhof (1920-2020): 'Ik kan niet verdragen dat er niets overblijft': Meer dan honderd boeken heeft h… - 4 years ago

@Nnieuws: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is gestorven (100) - 4 years ago

@MarcVDNoordgaet: Bekendste werk van Aster Berkhof (100): 'Veel geluk, professor!' Benieuwd of Rik Torfs zich aangesproken voelt 😉… - 4 years ago

@BensBel: Schrijver Aster Berkhof is gestorven. 101 boeken in 100 jaar... groots. - 4 years ago

@luisterpuntbib: RT @vrtnws: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor") is gestorven - 4 years ago

@Koen_Crucke: Net vernomen dat de schrijver van onder andere Veel Geluk Professer Aster Berkhof overleden is. Tijdens de jaren 80… - 4 years ago

@DieterGucht: RT @VTMNIEUWS: Schrijver Aster Berkhof op 100-jarige leeftijd overleden - 4 years ago

@karloscallens: Aster Berkhof overleden: geen onderwerp liet hij onbesproken. Jammer dat hij zo vaak wordt vastgepind op zijn licht… - 4 years ago

@HelmutHaelterm1: RIP Aster Berkhof Een halve eeuw geleden me kapot gelachen en genoten van “Veel geluk professor”. Ik heb dat boek n… - 4 years ago

@mAthieuSlangen: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@filipbauwens: RT @TomLanoye: ASTER BERKHOF OVERLEDEN Groot respect. Hij was veelzijdig, innemend, populair, toch verketterd om "Het huis van mama Pondo"… - 4 years ago

@Bibpittem: Enkele maanden na zijn 100ste verjaardag is schrijver Aster Berkhof overleden. "Veel geluk daarboven, professor". - 4 years ago

@BenDreesen: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@verasqldba: Rijkevorsel in rouw nu Aster Berkhof overleden is, pas nog zijn 100ste verjaardag gevierd. Een schrijver met een gr… - 4 years ago

@FocusVif: Le prolifique écrivain néerlandophone Aster Berkhof est décédé à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@CurlyMoustache1: RT @GeertBourgeois: RIP Aster Berkhof, een lang en rijk literair leven werd neergelegd. Bedankt voor al uw pareltjes waar meerdere generati… - 4 years ago

@Coenvas: - 4 years ago

@Nieuwsblad_be: Het laatste interview met Aster Berkhof: “Ik vergeet veel, dat is het mooie aan oud zijn” - 4 years ago

@stefamichielsen: RT @tijd: Aster Berkhof, de schrijvende vakantieganger die de wereldproblemen ontdekte - 4 years ago

@lalibrebe: L'écrivain néerlandophone Aster Berkhof est décédé à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@HerreJHerdaele: RT @demorgen: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@leukieboekie: RT @demorgen: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@tijd: Aster Berkhof, de schrijvende vakantieganger die de wereldproblemen ontdekte - 4 years ago

@Knack: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@auteurjanjansen: RT @BesteNieuws: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden: Schrijver Aster Berkhof, vooral bekend van het boek ‘Veel geluk, professor’, is o… - 4 years ago

@BesteNieuws: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden: Schrijver Aster Berkhof, vooral bekend van het boek ‘Veel geluk, professor… - 4 years ago

@HubertDeMeulder: Schrijver Aster Berkhof 100: “Eeuwige liefde voor Rijkevorsel” - 4 years ago

@renevdeuren: @bobientje69 @kulderkipken @JelenaVavavoum @Dagelijkskotsen @eenonmens @vaneechoutte @JGobelijn Aster Berkhof is ov… - 4 years ago

@EricVanPoucke: RT @demorgen: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@silverligning: Aster Berkhof! Verrast dat hij nog leefde, maar nu dus niet meer. Toch een beetje een held. - 4 years ago

@asternzey: Rust zacht Aster Berkhof. De geweldige schrijver die mijn ma zodanig begeesterde, dat ik mijn voornaam aan hem te d… - 4 years ago

@TomLanoye: ASTER BERKHOF OVERLEDEN Groot respect. Hij was veelzijdig, innemend, populair, toch verketterd om "Het huis van mam… - 4 years ago

@DanielleTJonck: RT @GeertBourgeois: RIP Aster Berkhof, een lang en rijk literair leven werd neergelegd. Bedankt voor al uw pareltjes waar meerdere generati… - 4 years ago

@woestenbard: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@destandaard: Postuum Aster Berkhof (1920-2020): 'Ik kan niet verdragen dat er niets overblijft' - 4 years ago

@IveMarx: @Michaeldcock @demorgen Nieuws vandaag, maar niet echt, want dat nieuws wordt gemaakt door mensen die Aster Berkhof - 4 years ago

@BoekenActueel: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@AidaVd: RT @demorgen: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@TrendolizerVL: Het laatste Knack-interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar...… - 4 years ago

@Culturefreak12: @Meyranne63Ann @Emprise2 @krannoot @ErnaDKeulenaere @Karinvr066 @luckywhey @sen2gert @volkinnood @avcvdb… - 4 years ago

@Culturefreak12: RT @PVanGompel: Schrijver Aster Berkhof (100 jaar) overleden. Gelukkig heeft hij de verschijning van het waardevolle boek van Karel Michiel… - 4 years ago

@karmeenlahill: RT @deadpeoplecom: Rest in peace Aster Berkhof - #AsterBerkhof #Aster #Berkhof #rip - 4 years ago

@VerhelstBr: - 4 years ago

@demorgen: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@BrosensNathalie: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@atvbe: Schrijver Aster Berkhof (100) is overleden #atvnieuws - 4 years ago

@MWhalan: RT @RTBFinfo: Aster Berkhof, écrivain légendaire flamand, décède à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@FBPajot: RT @Ring_TV: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@willemmeeuwis: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@jassogne: RT @RTBFinfo: Aster Berkhof, écrivain légendaire flamand, décède à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@RTBFinfo: Aster Berkhof, écrivain légendaire flamand, décède à l'âge de 100 ans - 4 years ago

@Biden_Harris_: Aster Berkhof is dead! #AsterBerkhof Ravens - Add some flowers to their digital memorial! Suicide, Murder or Accide… - 4 years ago

@Humo: In memoriam – Aster Berkhof: ‘Of mijn werk voortleeft na mijn dood, houdt me niet bezig. Ik word gewoon stof’… - 4 years ago

@philipdutre: Aster Berkhof ... puur jeugdsentiment. Misschien vanavond nog eens eentje bovenhalen ... #asterberkhof - 4 years ago

@radio1be: RIP Aster Berkhof: "Hij schreef 101 boeken, maar vond ze zelf niet allemaal even sterk. Die boeken heeft hij niet l… - 4 years ago

@Nevejan80955462: RT @PVanGompel: Schrijver Aster Berkhof (100 jaar) overleden. Gelukkig heeft hij de verschijning van het waardevolle boek van Karel Michiel… - 4 years ago

@philipdutre: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@TrendolizerVL: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@NoDeSi2: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@veerlebruggen: RIP Aster Berkhof. Held van mijn kindertijd. - 4 years ago

@Ph123Philippe: R.I.P bedankt voor de vele uren leesgenot.Schrijver Aster Berkhof overleden op 100-jarige leeftijd… - 4 years ago

@GeertBourgeois: RIP Aster Berkhof, een lang en rijk literair leven werd neergelegd. Bedankt voor al uw pareltjes waar meerdere gene… - 4 years ago

@bibdekrook: Schrijver Aster Berkhof ( - 4 years ago

@Gescinska: Iedere dag passeer ik aan de school van mijn zoontjes het monument voor dit monument van de Vlaamse letteren. Wat e… - 4 years ago

@KurtDeketelaere: RT @Knack: Het laatste Knack-interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar nooit over' - 4 years ago

@TwittBot001: RT @JanJambon: Aster Berkhof is overleden. Eén van onze populairste Vlaamse schrijvers uit de vorige eeuw. Hij bracht de laatste fase van z… - 4 years ago

@Knack: Het laatste Knack-interview met Aster Berkhof: 'De behoefte om de wereld te beschrijven gaat blijkbaar nooit over' - 4 years ago

@leg259: #asterberkhof Dank voor de vele vele uren leesgenot , rust zacht Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - De S… - 4 years ago

@deadpeoplecom: Rest in peace Aster Berkhof - #AsterBerkhof #Aster #Berkhof #rip - 4 years ago

@BiancavdBerghe: RT @hildevanmieghem: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@GZeroConspiracy: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@bartlauwaert: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is gestorven | VRT NWS: nieuws - 4 years ago

@adsomnia: Eén van de eerste 'grotemensen-schrijvers' die ik gelezen heb, is niet meer. Schrijver Aster Berkhof (100) overlede… - 4 years ago

@delagelanden_: Aster Berkhof is overleden. Jarenlang was hij de meest ontleende romanschrijver in de Vlaamse bibliotheken. Herlees… - 4 years ago

@canvastv: RT @vrtnws: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor") is gestorven - 4 years ago

@Nieuwsblad_be: Schrijver Aster Berkhof overleden - 4 years ago

@sonjapoes: RT @VTMNIEUWS: Schrijver Aster Berkhof op 100-jarige leeftijd overleden - 4 years ago

@VTMNIEUWS: Schrijver Aster Berkhof op 100-jarige leeftijd overleden - 4 years ago

@WimVanhaecke: RT @hildevanmieghem: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@danyvanleeuw: @JanJambon Een groot Vlaming die ons veel leesplezier gegeven heeft. Rust in Vrede Aster Berkhof. - 4 years ago

@Dooby_Scoo33: R.I.P. Aster Berkhof - 4 years ago

@EricCorijn: RT @hildevanmieghem: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@Michaeldcock: Als prille tiener -lichtjaren terug - erg en blozend genoten van #veelgelukprofessor en #deheeringrijzemantel Rip… - 4 years ago

@psym10: RT @fonskedespons: Bedankt Aster Berkhof dat u ons tijdens die uren gespaard heeft van nietszeggende tweets en hoogdravend geblaat van deze… - 4 years ago

@vdputter: RT @MoniqueAdriaan1: Schrijver Aster Berkhof (100) overleden - 4 years ago

@librarianbe: RT @BrusselseBibs: Schrijver Aster Berkhof (pseud. Lode Van Den Bergh) is op 100-jarige leeftijd overleden. Berkhof schreef detectives, str… - 4 years ago

@fonskedespons: Bedankt Aster Berkhof dat u ons tijdens die uren gespaard heeft van nietszeggende tweets en hoogdravend geblaat van… - 4 years ago

@AndrePL1: Schrijver Aster Berkhof (bekend van "Veel geluk, professor!") is gestorven - 4 years ago

@BrusselseBibs: Werk van de overleden Belgische auteur Aster Berkhof (1920-2020) in de Brusselse bibliotheken.… - 4 years ago

Back to homepage

People that died on the same date as Aster Berkhof

new server